Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішок Санта Клауса
Декоративний мішок із флісу червоного кольору з білою облямівкою. Зручний розмір виробу 31*27 см дає змогу використовувати новорічний мішечок як декоративний елемент новорічного дизайну, так і як паковання для подарунків до свята. М'який і одночасно міцний фліс, з якого пошитий виріб міцний і довговічний, не схильний до деформацій, простий у догляді. Зручні глянсові зав'язки надають мошку додаткової яскравості та завершеності. Такий елемент декору до новорічних свят допоможе створити атмосферу справжнього чаклунства.
Мішки для подарунків
Виробник: Україна
Матеріал: м'який і приємний фліс
Новогодний мешок гуртом і в роздріб
Для оправляння просимо з нашим менеджером, і ми надамо Вам прайс.
Подивитися всі типи чобітків перейшовши в Каталог
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 31 см |
| Колір | Червоний |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Тип | Мішок для подарунків |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд, країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фліс |
| Розмір | 31*27 см |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Візерунки і принти | Однотонний |
- Ціна: 94 ₴


