Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішок Діда Мороза
Яскравий декоративний мішок для подарунків чи декору. Розміри готового виробу 31*27, що робить його універсальним як для оформлення інтер'єрів у новорічному та різдвяному стилі, так і для пакування подарунків. Яскрава червона облямівка та глянсова стрічка – завершують композицію виробу. М'який і приємний на дотик фліс, з якого виконано виріб, не вимогливий до догляду, і є досить міцним матеріалом. Такий традиційний декор інтер'єру створить атмосферу чаклунства в період новорічних та різдвяних свят.
Мішки для подарунків
Виробник: Україна
Матеріал: м'який та приємний фліс.
Новорічний мішок оптом і в роздріб
Для опту зв'яжіться з нашим менеджером і надамо Вам прайс.
Переглянути всі види чобітків перейшовши в Каталог
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 31 см |
| Колір | Білий |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Тип | Мішок для подарунків |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд, країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фліс |
| Розмір | 31*27 см |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Візерунки і принти | Однотонний |
- Ціна: 94 ₴


